Czech Republic

Volné pozice

V současné chvíli nabízíme tyto volné pracovní pozice:

Zaujala vás některá z nabízených pozic? Pak nám zašlete svůj životopis!

Průběh výběrového řízení:

 • Zašlete nám váš profesní životopis a pár slov o sobě.
  Všechny příchozí životopisy pečlivě pročítáme. Na pohovory zveme kandidáty, jejichž profesní zkušenosti odpovídají nabízené pozici a nebo nás zaujmete svojí chutí se stát součástí našeho týmu.
 • 1. kolo výběrového řízení
  V prvním kole se seznámíte s vedoucím týmu a naší personalistkou, kteří s vámi detailně projdou vaši profesní minulost, představí pozici a společnost Edenred.
 • 2. kolo výběrového řízení
  Úspěšní uchazeči z prvního kola jsou pozvání na pohovor s manažerem nebo ředitelem týmu a personální ředitelkou. V tomto kole probereme hlouběji Vaši motivaci a zájem a můžete dostat k vypracování úkol, případovou studii nebo požadavek k absolvování psychometrických testů.
 • 3. kolo výběrového řízení (u vybraných pozic)
  Průběh třetího kola už je velmi závislý na konkrétní pozici. Máte již detailní informace o její náplni, poznali jste svého případného šéfa. Protože jsme společnost se silnou týmovou kulturou, stává se, že před nástupem se s budoucími členy týmu chce seznámit i náš generální ředitel.
 • Vítejte v Edenredu.

V průběhu celého výběrového řízení jsme s vámi neustále v kontaktu - osobně, telefonicky, e-mailem. Odpovídáme všem kandidátům, kteří na nabízenou pozici reagovali, ať už byli úspěšní, či ne. Prodleva mezi zasláním životopisu a obdrženou odpovědí se liší v závislosti na délce výběrového řízení a počtu obdržených životopisů.